Kalite Politikası

Geliştirme ve Tasarım

Tasarım, başarımızın arkasındaki iki ana faktöründen biridir. Diğer varlığımız ise, müşterimiz için daha fazla maliyet-etkililik olarak bir yenilikçi teknoloji sunmak.İleri görüşlü teknik çözümlerimiz, makul modern tasarımımız ve yüksek kalitemiz ile, makul fiyatlara rekabet tanımıyoruz.Pazardaki ihtiyaçları, tecrübemize, bilgilerimize ve son derecede yüksek seviyedeki yaratıcılığımız dayanarak, yarın olan ürünleri bugün sunabiliyoruz.


Kalite Farkındalığı

Kalite bir iş başarının temel öğelerinden biridir. Bu nedenle, kaliteli tasarım, üretim ve ürünlerin izlenmesi; personelimizin sürekli unsurlarından biridir.


Kalite

FKT’ nin ana kriteri; ürün kalitesi için; modern tasarım, güvenlik ve istikrar, kaliteli malzeme, güvenilirlik ve vandalizm den de tabi korumadadır.


Trafik Kanunu

Alman ve uluslar arası trafik hükümleri ile ürünlerimiz uygunsuz düzenlemelerden, bizim için yüksek önceliktedir.


Geri Dönüşüm

Ürünlerimiz kasıtlı modüler sistem olarak geliştirilmiştir. Zorunlu çevre düzenlemelerine uygun olarak tamir edilebilir. Ürünlerimiz, yaşam döngüsü sonunda temel öğelerine ayrılabilir ve geri dönüşümü sağlanır.


Kalite Sistemi

Firmamız IATF16949:2016 , ISO9001:2015 , IRIS , 15085-2 CL-1 , ISO14001 , OHSAS18001 , 3834-2 sertifikalıdır. Ürünlerimiz mevcut düzenlemelere ve yasal şartlara (EC standarda) uygundur.

İLETİŞİM İ.K Formu